KONST / Litografier / Färglitografi 13899354
nr 1389 9354
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 8/210. Bladets mått: 60x80, yttermått inklusive ram: 77x106 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:28:13
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr